Warning: Illegal string offset 'kategorieId' in /home/html/vyletyobytnakem.cz/public_html/vylety/kod.php on line 117
Výlety - Výlety obytňákem

Výlety

 

Do zapomenutých pohoří slovenských

Uf, otevřeli nám zase hranice, můžu se tedy cítit svobodněji a hlavně někam vyrazit. Dlouho jsem se chystal do Povážského Inovce, to jsou kopce nad údolím Váhu kolem Trenčína. Dívali jsme se na ně třeba zjara z Bílých Karpat.

 

Bílé Karpaty začínají od jihu

Kdo někdy zavítá do oblasti vinic, sklípků a lahodného moku, nemohl se pohledem nesetkat se siluetou hřebene Bílých Karpat.

 

Na Kysuce, na Beskydy

Smělé plány obsahuje můj modrý šanon, sahám do něj, než vyrážím na výlet. Karpatské jsou asi nejsmělejší, k Alpám jsem se ještě neodvážil. Teď stojím pod beskydskými kopci a sebevědomí cyklisty už dávno vzalo za své. S batůžkem a trekovými holemi si však ještě troufám od kostela ve Vyšném Kelčově.

 

Klaku zub

Na cestování obytným autem je mimo jiné úžasné, kolik jiných aktivit si díky camperu a jeho zázemí můžeme dovolit. Třeba outdoorových, jako turistiku v horách. V Lúčanské Malé Fatře, kolem krásného nad hluboké údolí čnějícího skalnatého vrcholu Klak.

 

Babí léto na Martinských holích

Když vyrazím na nějaký výlet pěšky, nemám rád dvě věci. Dlouhou rovinu, na konec které ani nedoléhledu, tam dojít mi připadá býti pakárnou. A vracet se stejnou cestou mi připadalo hodně podobné. Než jsem dojel na Martinské hole v Lučanské Malé Fatře.

 

Dílo lidí a chrám přírody

Časné jaro je vhodným obdobím k návštěvě CHKO Dunajské luhy, ještě tu není ani moc lidí ani moc komárů.

Nalezeno: | Zobrazeno: 1 -

Úvod Výlety Cestopisy Tipy k zastavení Příběhy Kontakt Přihlásit se Nová registrace

Speciální nabídka!

Dobrý den,
jsme potěšeni, že vás zaujal obsah našich webových stránek.

Máte-li zájem být informován(a) o novinkách a změnách na webu, můžete se registrovat,
rádi vám jednou měsíčně pošleme zprávu o nových článcích.

Registrovat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace