Úvod

 

Vrcholný podzim v Podkrkonoší

Bláto snad úplně všude, tak vypadá vrcholný podzim v Podkrkonoší. Potom vyjde sluníčko, všechnu přírodu obarví do neuvěřitelných odstínů všech barev a poskytne překrásné světlo k dalekým okrovým až měděným výhledům.

 

 

Verona - perla pod Alpami

Vánoční výlet na přelomu let 2012 a 2013 patřil k tomu nejlepšímu, co jsem na cestách obytným autem prožil. Jak z hlediska příběhů, tak i z hlediska přírodních a kulturních zážitků.

 

Ne vždy cesta musí mít cíl

Kříčím to už dopředu, prosím, nehodnoťte kvalitu obrázků :-). Už dávno byly foceny prvním jednoduchým digi kompaktem. Můj kamarád a trochu foto učitel František mi sice celý život zdůrazňoval, že pěkné fotky dělají oči a hlava, nikoliv fotoaparát, přesto....

 

Hory a moře národního parku Cilento

Do národního parku Cilento jsem zavítal po vánocích 2017. Cesta navazovala na předchozí výlety podél pobřeží Středozemního moře ať už v jižním Laziu nebo kolem Neapolského zálivu.

 

Do dálky se rozhlédnout, zhluboka se nadechnout

Celý kraj už několik dní sužuje mlha, proto na rychlo balíme v úterý večer a jedeme zkusit štěstí do nejbližších vyšších hor. Odjezd je dnes jako v mrákotách, pár důležitých věcí zapomínáme doma a teprve po 15 km si uvědomujeme, že jsme vyjeli špatným směrem.

 

Otočte Klíčem

Kdo chtěl i v listopadových sychravých dnech spatřit sluníčko a daleké výhledy do kraje, stačilo mu symbolicky si říci: "Otočte Klíčem"

Úvod Výlety Cestopisy Tipy a zajímavosti Příběhy Kontakt Přihlásit se Nová registrace

Speciální nabídka!

Dobrý den,
jsme potěšeni, že vás zaujal obsah našich webových stránek.

Máte-li zájem být informován(a) o novinkách a změnách na webu, můžete se registrovat,
rádi vám jednou měsíčně pošleme zprávu o nových článcích.

Registrovat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace