Kostelecké pohlazení

Kostelce jsou města pojmenovaná možná podle svých kostelů. Nebo snad podle polámaných kostí? Jisté je, že tato města pořádají svá setkání, každý rok v jiném Kostelci.

Mně se líbilo v Kostelci nad Černými lesy Vraceli jsme se tehdy ze setkání karavanistů seniorů na Sázavě, přestože jsme prožili příjemnou sobotu na kolech, pro mě hromadné akce nikdy nebyly "slepičí polévkou", tedy posilující ingrediencí pro dodání životní energie. Jen tehdy jsem to ještě nevěděl a myslel jsem si, že když se tam líbí tolika lidem, musí se tam líbit i mně. Právě pro tyto důvody jsem potřeboval nějakou relaxaci v podobě ticha, něčeho hezkého, něčeho, co by pohladilo mou dušičku.

Stačilo ne mnoho, zastavit na náměstí, projít se kolem zámku, sednout si na chvíli na lavičku v parku a čas tady ukončit v mé oblíbené kavárně Modré dveře, která pomáhá.

9/2013

Ukázat na mapě | Vladi Štekr

 

Komentáře

Nikdo ještě nepřidal komentář. Buďte první!

Nový komentář

Úvod Výlety Cestopisy Tipy k zastavení Příběhy Kontakt Přihlásit se Nová registrace

Speciální nabídka!

Dobrý den,
jsme potěšeni, že vás zaujal obsah našich webových stránek.

Máte-li zájem být informován(a) o novinkách a změnách na webu, můžete se registrovat,
rádi vám jednou měsíčně pošleme zprávu o nových článcích.

Registrovat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace