Když jsem ještě nosil vlasy, jezdil jsem i do Chorvatska

Obrázky z pravěku, také jsem jel několikrát na dovolenou do Chorvatska. Tuším, že toto byl rok tak někde kolem 2002. Naskenované a trochu vyretušované diapozitivy.

S obytným přívěsem jsme jezdili s původní rodinou šest let, děti na to dodnes rády vzpomínají. Občas.. :-). Tady jsem chtěl vidět něco z pobřeží Chorvatska, nakonec jsme dva týdny zůstali v jednom kempu, Glavotok na ostrově Krk. Jeden z mála ve stínu a ne moc velkých. Můj první zážitek byl průplach uší v chorvatké nemocnici, už z Čech jsem odjížděl s tím, že mám zalehlo.

 

Poměrně dost jsem toho pojezdil v okolí na kole, něco i autem, a pamatuji si prdlajs, kde a co to bylo. Jen vím, že jsem odtam odjížděl s pocitem, že jsem na Krku viděl všechno, co jsem vidět chtěl a že se tam nemusím už v životě vracet. Ne že by tam nebylo hezky, spíš že je na světě mnoho dalších krásných míst, která bych rád viděl. Tyhle pocity jsem v té době neprožíval zas až tak často. Na jednom obrázku je ještě vidět, že jsem na hlavě nosil i vlasy, tak to je vážně pravěk.

 

Možná i do toho Chorvatska ještě někdy pojedu, chtěl bych do národních parků, Risnjak, Velebit, Plitvice a Paklenica. Takhle někdy v půli května nebo koncem září, to by nemusel být špatný výlet. Tak kdo se přidá :-).

7/2002

Ukázat na mapě | Vladi Štekr

 

Komentáře

Nikdo ještě nepřidal komentář. Buďte první!

Nový komentář

Úvod Výlety Cestopisy Tipy k zastavení Příběhy Kontakt Přihlásit se Nová registrace

Speciální nabídka!

Dobrý den,
jsme potěšeni, že vás zaujal obsah našich webových stránek.

Máte-li zájem být informován(a) o novinkách a změnách na webu, můžete se registrovat,
rádi vám jednou měsíčně pošleme zprávu o nových článcích.

Registrovat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace