Cestopisy

 

Německá alpská silnice - Chiemgauské Alpy

Po celodenním dešti vyhlížíme první večerní sluneční paprsky pod pyramidou skalnatého Rauschbergu a těšíme se zítřejší výhledy z vrcholu. Přesunuli jsme se do Chiemgauských Alp.

 

 

Německá alpská silnice - Berchtesgadenské Alpy

Vymyslel jsem si to tak, že během dvou týdnů projedeme Německou alpskou silnici od Königsee k Bodamskému jezeru. Od samého začátku však plány dostávaly jednu trhlinu za druhou.

 

Na vánočních trzích cestou do Portugalska

Včera jsme se konečně po mnoha přípravách dočkali. Ještě jsme vyhověli našim rodinám a zahráli s nimi tu pro nás trochu pokryteckou hru na nejkrásnější svátky v roce, nabrali jsme do nových plnících lahví plyn a tmavou nocí jsme vyrazili k západní hranici.

 

Obytným autem do pohoří Harz část druhá

Opouštíme nocležiště u Altenau a pokračujeme do Goslaru. Aby byl výlet pestrý, střídáme historii a města s pobytem v přírodě.

 

Obytným autem do pohoří Harz část první

Pohoří Harz najdeme v německé části Sasko - Anhaltsko, je nejvyšší na sever od Krušných hor.

 

Severní ostrov Rujana

Německá demokratická republika, Baltské moře, ostrov Rujana. V době normalizace jedna z mála destinací dostupných pro občana ČSSR.

 

Národní park Müritz obytným autem

Po probuzení se u jezera nebudeme otálet s odjezdem. Na poznání národního parku Müritz máme dva dny a to není zrovna mnoho.

 

Postupimské Sanssouci a meklenburská jezera

Ke konci března už můžeme natrefit na pár teplejších dní v řadě a právě to je ta správná chvíle k návštěvě Melkenburských jezer, zvláště pak jejich z hlediska zachování původní přírody nejcennější části, národního parku Müritz.

Nalezeno: 8 | Zobrazeno: 1 - 8

1

Úvod Výlety Cestopisy Tipy a zajímavosti Příběhy Kontakt Přihlásit se Nová registrace

Speciální nabídka!

Dobrý den,
jsme potěšeni, že vás zaujal obsah našich webových stránek.

Máte-li zájem být informován(a) o novinkách a změnách na webu, můžete se registrovat,
rádi vám jednou měsíčně pošleme zprávu o nových článcích.

Registrovat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace